Kolekcji Space stworzona po to, abyś na nowo mógł cieszyć się swoją domową przestrzenią. Wygodne siedziska i komfortowa przestrzeń do spania zachęcają do długich rozmów w gronie rodziny. Wybierz moduły tak aby cieszyć się spersonalizowanym meblem.
Nawet najbardziej wymagający domownicy zakochają się w kolekcji Space, która została stworzona dla rodziny. Duże, wygodne siedziska, miękkie poduszki oparciowe i do wyboru 2 rodzaje boków, zapewnią wygodne miejsce na długie rozmowy przy gorącej herbacie.
Meble z kolekcji Space wyposażone są w dodatkową funkcję spania. Wygodna sofa lub narożnik w kilka chwil mogą zamienić się w komfortowe łóżko dla Twoich domowników oraz gości. Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania? Skorzystaj z dużego pojemnika na pościel i przechowaj tam dodatkową kołdrę lub inne, rzadko używane przedmioty.
Niezależnie od tego, czy urządziłeś dom w stylu klasycznym, minimalistycznym czy loftowym, meble z kolekcji Space idealnie dopasują się do wnętrza Twojego mieszkania, tworząc z nim integralną całość
Delikatne przeszycia, chromowane lub drewniane nogi oraz duże i wygodne poduchy oparciowe będą stanowiły nie tylko modny dodatek, ale również doskonałą bazę do kolejnych zmian. Masz ochotę na odrobinę kontrolowanego szaleństwa? Połącz dwie, wybrane przez siebie tkaniny i stwórz własne, osobiste meble. 


  • kolekcja modułowa
  • 2 rodzaje boków
  • 2 rodzaje nóg
  • pojemnik
  • funkcja spania 120, 140, 160

dostępne elementy

puf
fotel
sofa
narożnik

dostępne funkcje

dlaczego warto wybrać Space?

może Ci się też spodobać: