ORLANDO_WAJNERT-9-2 text
ORLANDO_SOFY-1 text
ORLANDO_WAJNERT-4-1 text1

Kolekcji Orlando to doskonały wybór dla miłośników eleganckich i komfortowych rozwiązań. Ta modułowa kolekcja pozwoli Ci stworzyć mebel taki, o jakim marzysz. Narożnik rozkładany Orlando możesz z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Wybierz jeden z dwóch rodzajów komfortu siedziska. Dodatkowo ustal także inne parametry, takie jak wysokość oparcia, boku i nogi. Atutem jest również mobilny zagłówek, który zapewni Ci na relaks w najczystszej postaci. Dodatkowa funkcja spania pozwoli Ci też przenocować Twoich gości. 
Narożnik rozkładany Orlando wyróżni Twój pokój dzienny, salon, a nawet powierzchnię bardziej komercyjną, jak biuro czy gabinet. Mebel będzie doskonałą ozdobą wszystkich przestrzeni reprezentacyjnych, w których z łatwością zajmie centralne miejsce.  
Narożnik rozkładany Orlando cechuje się subtelnym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu wprowadza do Twojego wnętrza zupełnie nową jakość. Wyposażony jest w funkcję spania, która pozwoli Ci w wygodnych warunkach ugościć osoby, które Cię odwiedzają. Możliwość konfiguracji siedziska sprawia, że możesz stworzyć mebel, który odpowiada na Twoje indywidualne potrzeby. Elegancka linia narożnika do salonu oraz delikatnie wypukłe poduchy sprawiają, że całość tworzy niebanalny komplet. Składa się on z elementu modułowego z pojemnikiem lewego, elementu modułowego narożnego, elementu z funkcją spania prawego oraz boku o wybranej wysokości.  
W kolekcji Orlando znajdziesz też moduły do tworzenia sof oraz oryginalne pufy i materacyki tapicerowane. Wybierz spośród wielu dostępnych obić, np. skórzanych lub materiałowych – w szarościach, granatach czy zieleniach – i ciesz się niepowtarzalnym meblem. 


  • kolekcja modułowa
  • 2 komforty siedziska
  • 2 wysokości oparcia
  • 2 głębokości siedziska
  • 3 rodzaje boków
  • mobilny zagłówek
  • pojemnik
  • funkcja spania

dostępne elementy do samodzielnej konfiguracji:

dostępne funkcje

dlaczego warto wybrać Orlando ?

może Ci się też spodobać: