life
life3
LIFE_TURKUS text

Kolekcji Life stworzona została z myślą o wielbicielach oryginalnego stylu. Mocne, pikowane przeszycia, designerskie nóżki i komfort, sprawiają, że stanowi ona wytworny punkt reprezentacyjny w każdym salonie.  Regulowane zagłówki, funkcja spania, pojemniki oraz gotowe moduły pomogą Ci stworzyć komfortowe miejsce do wypoczynku. Z kolekcją Life nie możesz iść na kompromis. Oryginalnie piękna i bezsprzecznie designerska zachwyci swoim wyglądem wszystkich domowników oraz zaproszonych gości.  
Kolekcja Life wyposażona jest w niezwykle wygodne siedziska oraz regulowane zagłówki. A wyjątkowy komfort pozwoli Ci odpocząć wygodnie podczas czytania ulubionej książki czy serialu. Niektóre moduły uzupełniliśmy o funkcję spania, dzięki czemu Twoi goście będą mogli cieszyć się wygodnym i komfortowym snem.  Wymarzone wnętrze to nie tylko piękno i funkcjonalność, ale też Twoje odczucia związane z przebywaniem w danym miejscu.  
Kolekcja Life dostępna jest również w skórze, dzięki czemu świetnie podkreśli charakter salonów czy domowych gabinetów. Dodatkowo możliwość wyboru jednego z czterech rodzajów nóg, da Ci możliwość personalizacji mebla.    • kolekcja modułowa
  • regulowane zagłówki
  • 4 rodzaje nóg
  • pojemnik
  • funkcja spania

dostępne elementy

puf
fotel
sofa
narożnik

dostępne funkcje

dlaczego warto wybrać Life ?

może Ci się też spodobać: