belize_1920x860 text
BELIZE_WAJNERT-4 text

Kolekcji Belize to połączenie intrygującego stylu oraz designerskich akcentów. Zachwyca swoim wyglądem i wzbudza zainteresowanie niczym rzadki, rajski ptak. Wyjątkowości dodaje jej możliwość tworzenia z szerokiej kolekcji modułów. Kolekcja Belize z całą pewnością wyróżnia się nowatorskim podejściem do dobrego wzornictwa. Zadbaliśmy o to, aby każdy szczegół rozpieszczał swą estetyką nawet najbardziej wyszukane gusta.  Kolekcja Belize dzięki dostępnym funkcją relaks oraz ruchomym zagłówkom  tworzy przestrzeń idealną do długiego i nieskrępowanego relaksu. Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony film w samotności, czy cieszysz się towarzyskim spotkaniem, w każdej chwili możesz oddać się błogiemu relaksowi.  
W kolekcji Belize znajdziesz narożniki z funkcją spania oraz dodatkowym miejscem do przechowywania w postaci dużego pojemnika. Od teraz brak strefy gościnnej nie będzie stanowił problemu. Belize to kolekcja modułowa. Można wybierać z  elementów, na które składają się puf, fotele oraz moduły służące do samodzielnego tworzenia mebli. Dzięki nim możesz zbudować swój wymarzony narożnik, bez obawy, że nie zmieści się do salonu czy pokoju wypoczynkowego.  
Do wyboru masz również dwa rodzaje boków. W zależności od ilości wolnego miejsca oraz stylu, w którym urządziłeś swoje mieszkanie, możesz wybrać ten, który idealnie dopasuje się do wnętrza. Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu bez problemu znajdziesz tkaninę, spełniającą Twoje wymagania, w tym także materiały odporne na mechacenie czy łatwoczyszczące.  Wybierz boki, moduły i funkcjonalności.


  • kolekcja modułowa
  • funkcja relaks
  • regulowane zagłówki
  • 2 rodzaje boków
  • pojemnik
  • funkcja spania

dostępne elementy

puf
fotel
sofa
narożnik

dostępne funkcje

dlaczego warto wybrać kolekcję Belize ?

może Ci się też spodobać: