aUSTIN_SOFY-4
AUSTIN_WAJNERT-1-scaled
austin1
AUSTIN_WAJNERT-2-scaled
AUSTIN_WAJNERT-5
sofy-austin
austin ar

Kolekcji Austin to ponadczasowe sofy i narożniki. Zawiera 3 luźne poduchy oparciowe i podłokietnik, dzięki czemu zapewnia komfortowy odpoczynek niezależnie od pozycji przyjmowanych przez użytkowników. Dostępność różnorodnych materiałów o unikalnych właściwościach umożliwia dopasowanie sofy do indywidualnych potrzeb każdej osoby. 
Kolekcja Austin wygląda zachwycająco zarówno w dużych salonach, jak i mniejszych pomieszczeniach. Jest tak wygodna, że drzemka może okazać się nieuniknionaOptymalnie miękkie poduchy i przyjemne w dotyku oparcie sprawiają, że ten model doskonale służy dziennemu wypoczynkowi. 
Prosta i geometryczna forma mebli doskonale wpisuje się w minimalistyczny salon, które potrzebuje uwypuklenia przytulnego charakteru. Poduszki wypełnione pierzem podkreślają wypoczynkowy charakter sofy, a wysokie nóżki dodają jej lekkości, dzięki czemu może kontrastować z meblami, które wyglądają na masywniejsze. Metalowe nogi w ciemnym macie, który jest uniwersalny. Bogaty katalog materiałów wysokiej jakości umożliwia pełną personalizację i perfekcyjne dopasowanie do wnętrza. W zależności od pożądanego efektu możesz zróżnicować kolory obicia i poduszek bądź wybrać bardzo zbliżone odcienie. W przypadku poduch oferujemy także materiały wzorzyste.
 Możliwość kreowania własnej przestrzeni.
Kolekcja Austin wyróżnia się oryginalnością i nowoczesnością. Jej funkcjonalne sofy, można ustawiać, zestawiać, przystawiać i przestawiać do woli. Niezwykła wartość sof wynika właśnie z tej nieograniczonej niczym możliwości kreowania własnej przestrzeni. Jest symbolem innowacyjności, dlatego istnieje możliwość łączenia tkanin oraz samodzielnego wyboru boków. Wielbiciele tradycyjnych rozwiązań, z całą pewnością również znajdą coś dla siebie.

  • przesuwne oparcie
  • regulowane zagłówki
  • 2 typy boków
  • metalowe nogi
  • poduchy wypełnione pianką lub pierzem
  • pojemnik
  • funkcja spania

dostępne elementy

sofy
narożniki

dostępne funkcje

dlaczego warto wybrać Austin ?

może Ci się też spodobać: