2022_04_WAJNERT_DAY_3-22315 text
2022_04_WAJNERT_DAY_3-22331 text
2022_04_WAJNERT_DAY_3-22345 text

Kolekcja Atlanta i już nie musisz już wybierać pomiędzy komfortem a estetyką. Modułowa kolekcja ATLANTA składa się z kilku elementów, które możesz idealnie dopasować do swojego wnętrza. W zależności od potrzeb, bryły możesz dowolnie łączyć w całość, ale każda z nich może również funkcjonować samodzielnie. Miękkie i przestronne siedziska ATLANTY polecają się i zapraszają do relaksu! Wykorzystaj maksymalnie swoją przestrzeń życiową dzięki naszym eleganckim bryłom modułowym. Elastyczne konstrukcje ATLANTY pozwolą na dopasowanie jej do przestrzeni Twojego domu i dynamicznie zmieniających się potrzeb. Atlanta sprawdzi się szczególnie dobrze w przestronnym salonie, któremu brakuje dużego i przytulnego mebla wypoczynkowego. Zapewnia miękkie siedzenia, optymalne luźne poduszki oparciowe i szerokie podłokietniki, które pozwalają na zajęcie najwygodniejszych pozycji przez gości. Atutem tej kolekcji jest personalizacja, która polega na określeniu koloru oraz struktury obicia. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dostosować do aranżacji wnętrza.
Atlanta to uniwersalny mebel zbudowany z kilku elementów modułowych ,które łączą się ze sobą przy pomocy tzw. ” krokodylków”.  Jest to mechanizm zazębiający, który jest umieszczony pod spodem mebla. Zapewnia stabilne połączenie oraz umożliwia szybkie rozłączenie modułów, dzięki czemu można łatwo zmienić jego konfigurację. Przykładowo z dużego narożnika można odłączyć środkowy element i ustawić go jako fotel, a z narożnika powstanie jego mniejsza wersja.  W zależności od wybranej tkaniny Atlanta pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Może wyglądać zupełnie neutralnie dzięki łagodnemu kolorowi tkaniny lub zwracać na siebie uwagę dzięki intensywnej barwie, która dodaje energii.
Wybierając obicie, zwróć uwagę na odmienne cechy tkanin. Aby uniknąć czasochłonnego prania tapicerki, postaw na obicie łatwoczyszczące, które może mieć powłokę hydrofobową lub właściwości inspirowane materiałami przyjaznymi zwierzakom. Materiał antybakteryjny wspomoże alergików w eliminacji szkodliwych cząsteczek, a trudnopalny sprawdzi się u osób rozświetlających salon świeczkami.
Linia mebli Atlanta zawiera różne warianty elementów modułowych, z których powstają oryginalne narożniki. Warto je uzupełnić, tworząc komplet z sofą.

  • kolekcja modułowa
  • każda bryła może stać samodzielnie
  • wyjątkowy komfort
  • 2 dodatkowe wałki
  • podwójne poduszki oparciowe

dostępne elementy

dostępne funkcje

dlaczego warto wybrać Atlantę ?

może Ci się też spodobać: