2022_04_WAJNERT_DAY_1-21531 text
2022_04_WAJNERT_DAY_3-22049 text
2022_04_WAJNERT_DAY_3-22190 text

Kolekcja Amsterdam i jej zaokrąglone krawędzie są idealną bazą dla dynamicznej, nowoczesnej aranżacji, dodając wnętrzu miękkości i przytulności. Przemyślany projekt i perfekcyjne wykończenie sprawiają, że poszczególne elementy narożnika mogą funkcjonować samodzielnie lub tworzyć złożoną całość. Przestronne wnętrze, niewielkie pomieszczenie, salon otwarty na kuchnię: AMSTERDAM zaaranżuje każdą przestrzeń, nie zostawiając w niej miejsca na nudę. Szybka zmiana konfiguracji mebla może sprawić, że salon nabierze całkiem nowego charakteru. Amsterdam to kolekcja, która wytrzymuje duże tempo – dla wszystkich żyjących dynamicznie i czerpiących z życia pełnymi garściami. Masz kreatywny umysł? Kolekcja AMSTERDAM zaprasza Cię do zabawy i dostosowywania. Ma zwarty niekonwencjonalny wygląd, ale dzięki miękkim liniom jest niezwykle elastyczną koncepcją, zapraszającą do stworzenia własnej przestrzeni. Wygodne, super miękkie i głębokie siedziska to gwarancja prawdziwego komfortu.
Dzięki dużym modułom, niskiej podstawie i szeregowi luźnych poduszek AMSTERDAM wniesie do Twojego salonu swobodny wyraz. Każdy jego element jest w pełni obity i może funkcjonować jako samodzielna bryła. Możesz je łączyć w układy lub używać pojedynczo.
Organiczny, zakrzywiony kształt i współczesny wygląd sofy narożnej AMSTERDAM sprawiają, że jest ona rzeźbą, która pasuje do każdego wnętrza. Usiądź, zrelaksuj się i pozostań na chwilę.
Masz możliwość wyboru tkaniny i koloru tak, aby dopasować ten wyjątkowy mebel do Twojej aranżacji.


  • kolekcja modułowa
  • wyjątkowy komfort
  • obłe kształty
  • każda bryła może stać oddzielnie
  • podwójne poduszki oparciowe
  • dodatkowy wałek
  • luźne poduszki siedziskowe i oparciowe

dostępne elementy

może Ci się też spodobać: